درباره ما

گروه خودرویی کلانتری

گروه خودرویی کلانتری در سال 1384 با اخذ مجوز نمایندگی 252 از گروه بهمن دیزل فعالیت خود را آغاز کرد و به ارائه خدمات فروش و پس از فروش به متقاضیان کامیونت های ایسوزو و خودروهای تولیدی آن شرکت پرداخت و در حال حاضر با کادری مجرب و آزموده در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

این گروه پس از چندین سال سابقه و تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سنگین، در سال 92، اقدام به واردات و خرید و فروش خودروهای سواری خارجی نمود و به عنوان اولین وارد کننده خودروهای سواری رنو و هوندا در یزد شناخته شد.

گروه خودرویی کلانتری از سال 93 تا 95 به عنوان نمایندگی شرکت فامیلی موتور، کلیه امور فروش و خدمات پس از فروش محصولات هوندا را در یزد به عهده داشت. همچنین در سال 93 ارائه خدمات خودرویی به برندهای رنو، هوندا، هیوندا، کیا، تویوتا و مزدا را آغاز کرد و در حال حاضر، دارای QUICK SERVICE، برای مشتریان وفادار خود می باشد.

گروه خودرویی کلانتری با توجه به تجربیات چندین ساله خود قصد دارد تا با اخذ مجوز نمایندگی گروه بهمن موتور، در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سبک برندهایی همچون فاو، مزدا و هاوال به متقاضیان محترم خدمت رسانی کند. در راستای خدمت رسانی بهتر و سریع تر به مشتریان و همشهریان عزیز، گروه خودرویی کلانتری، انجام خدمات سریع و پیشرفته به کلیه محصولات سواری کره ای، چینی و ژاپنی را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام می دهد.